VYTAB. Verkstad & Ytbehandlingsteknik i Vingåker AB

Kontakta oss

Brene
Österåkersvägen
643 93 Vingåker

Telefon: 0151-51 80 40
Fax: Kontakta växel
E-post: info@vytab.se

E-post Telefon

Staffan Jonsson

VD & Försäljning
  • 0151-51 80 41
  • staffan@vytab.se

Lars Olsson

Försäljning
  • 0151-51 80 46
  • lars@vytab.se

Per Lindberg

Försäljning
  • 0151-51 80 44
  • per@vytab.se

Niklas Andersson

Försäljning
  • 0151-51 80 45
  • niklas@vytab.se

Torbjörn Andersson

Inköp, Ekonomi & Växel
  • 0151-51 80 40
  • torbjorn@vytab.se

Stefan Lindström

Beredning
  • 0151-51 85 91
  • stefan.l@vytab.se

Alvar Lindqvist

Konstruktion
  • 0151-51 80 42
  • alvar@vytab.se

Jerry Grönvall

Konstruktion
  • 0151-51 80 48
  • jerry@vytab.se

Joakim Jonsson

Konstruktion
  • 0151-51 80 49
  • joakim@vytab.se

Jörgen Andersson

Konstruktion
  • 0151-51 85 90
  • jorgen@vytab.se

Daniel Jonsson

Konstruktion
  • 0151-51 85 92
  • daniel@vytab.se

Theodoros 'Aiki' Koutakis

Konstruktionschef & IT
  • 0151-51 80 47
  • aiki@vytab.se

Staffan Ahnstrand

Produktion
  • 0151-51 85 97
  • staffan.a@vytab.se

Stefan Öberg

Produktionschef
  • 0151-51 85 94
  • stefan@vytab.se

Lillian Jonsson

Avsändning & Mottagning
  • 0151-51 80 43
  • lillian@vytab.se


Osäker på vad ni behöver? Önskar ni offert?

Kontakta oss